Koosolekud

AA Koosolekud

KUI TAHAD JUUA ON SEE SINU ASI, KUI SOOVID ELADA KAINELT ON SEE MEIE ASI!

AA koosolekute ajad ei sõltu riigipühadest ega tähtpäevadest ning toimuvad nendel päevadel ja kellaaegadel nagu allpool kirjas!

Rühm
Aadress
ESMASP
TEISIP
KOLMAP
NELJAP
 REEDE  
LAUP
PÜHAP

Tallinn
Endla rühm
 

Kentmanni 7 / Kauka 1,
Tallinn 10114
E-mail: aaendla@hot.ee
Telefon: 5897 5321  

12.00
20.30
12.00
20.30
12.00
20.30
12.00
20.30
12.00
20.30
12.00
20.30
12.00
(lahtine koosolek)
20.30
Tallinn
Rahu rühm
 
Võsu 5, Tallinn 11619 (Nõmme)
 
18.00
18.00
 
18.00
12.00
18.00

Lastekodu Vene rühm

 

 

Lastekodu 6A, Tallinn 10113 
(hoovimaja, uksekell "16")
  18.00          
Tallinn
Lastekodu rühm
 

Lastekodu 6A, Tallinn 10113 
(hoovimaja, uksekell "16")
E-mail: aalastekodu@gmail.com
Telefon: 5608 2548

20.00
(lahtine koosolek)
 
20.00
 
20.00
20.00
16.00
Tallinn
Wismari naiste rühm
(kinnine)

Wismari 15, Tallinn 10136

e-mail:

           

17.00

(iga kuu viimane pühapäev)

 

Tallinn
Wismari rühm
 
Wismari 15, Tallinn 10136
e-mail: wismariaa@hot.ee
13.00
18.00
13.00
19.00
13.00
18.00
(lahtine koosolek)
14.00
19.00
13.00
18.00
16.00
19.00
12.00
19.00

Tallinn
Kodu rühm
(soome, inglise, eesti k.)
 

Lastekodu 6A, Tallinn 10113
(hoovimaja, uksekell "16")
Telefon: 516 6855 (Vesa)
Telefon: 506 5174 (Kari)

 
 
17.00
 
 
 
12.00

Tallinn
English Big Book Study meeting
( inglise k.)
 

Lastekodu 6A, Tallinn 10113
(hoovimaja, uksekell "16")
Phone:+372 502 0793
E-mail: tallinn@aa-europe.net

 
   
20.00
 
 
 
Tallinn
Tallinn Nooners
(inglise k.)
 

Lastekodu 6A, Tallinn 10113
(hoovimaja, uksekell "16")

Phone:+372 502 0793
E-mail: tallinn@aa-europe.net

 
 
 

 

               
 
 

 

 

Tallinn
Wismari Vene rühm -
Russkaja gruppa Wismari

(vene k.)
 

Wismari 15, Tallinn 10136
E-mail: aaestoniaru@gmail.com 
Telefon: 5802 0657

20.00
(lahtine koosolek)

  20.00   20.00   15.00

Tartu
Kalevi rühm
 

Kalevi 76, Tartu
(Salemi kiriku ruumides)
E-mail: kaleviaa61@gmail.com
Telefon: 5613 7277

     
18:00
 
 
 

Tartu
Ülejõe rühm
 

Kaunase 9a, Tartu  
 
 
 
 
  18.00

Tartu rühm
Õpetaja 5
 

Õpetaja 5
Telefon: 5569 7359

 
19.00
 
 
18.00
 
 
Rakvere
Rakvere rühm
 
Pikk 19, Rakvere 44307
 
 
 
 
 
18.00
Iga kuu 1. ja 3. laupäev
 
Haapsalu
Kastani rühm
 

Kastani 7, Haapsalu 90508

 
 
 
 
 
16.00
 
Paide
Paide rühm
 
Pärnu mnt. 61 Paide
(Metodisti kirikus, sissepääs küljepealsest uksest)
E-mail: aatyripaide@gmail.com
 
18.30
(juunis ei toimu)
 
 
18.30
 
 
Türi
Türi rühm
 
Kevade 13, Türi 72210
(Türi kiriku pastoraat)
E-mail: aatyripaide@gmail.com
 
 
 
 
 
14.30
 
Jõgeva
Jõgeva rühm
 
Aia 7, Jõgeva 48304      
18.00
 
 
 
Põltsamaa
Põltsamaa rühm
 

Allika 1, Põltsamaa 48105
E-mail: aapoltsamaa@gmail.com
Telefon: 5344 8959

 
 
18.00
 
 
 
17.00
Pärnu
Pärnu rühm
 

Nikolai 22, Pärnu 80010
(Pärnu Eliisabeti koguduse ruumides,
sisenemine Kuninga tänava poolt)

aa.parnu@gmail.com tel. 58215334

 
 
 
 
 
 
15.00
Viljandi
Viljandi rühm
 

NB ! Uus aadress alates 6.10.2014
A.Maramaa 1a (Viljandi baptisti kogudus)

Telefon: 553 4575

18.30
 
 
 
 
 
 
Jõhvi
Jõhvi rühm
 

Rakvere tn. 6 B, Jõhvi  
(kiriku taga asuvas väikese maja 2. korrusel)
Telefon: 5566 8438 , 5458 3035

 

 

 
 
18.30
 
 
 
 
Virtsu
Virtsu rühm
 
Tööstuse tn. Virtsu seltsimaja
Telefon: 5684 0850
 
 
 
 
 
 
 
Kuressaare
Saaremaa rühm
 
Kauba tn. 5, Kuressaare 93812
(hoovimaja keldrikorrus)
 
19.30
 
 
 
 
 
Rapla
Rapla rühm
 
Põllu tn 6, Rapla 795111
E-mail: emeriit.aa@gmail.com
Telefon: 5628 9454
 
 
 
 
 
17.00